אקטואליה

הסתת השמאל חוזרת בגדול

ד' תמוז התשע"ד

מר דיסקין שכבר התפרסם לאחר סיום תפקידו בשב"כ בהשמצותיו ובהתבטאיותיו הבזויות כלפי ראש הממשלה נתניהו, חוזר לתחביב האהוב על השמאל החולני במדינת ישראל: התנפלות וגסויות כלפי אנשי ימין, אף אם הם משמשים כשרים בממשלת ישראל ('הבנטים', 'האריאלים'), וכמובן מי לא?! הרבנים!! ברוך ה' חזרנו לאיומים שלאחר רצח רבין! השמאל שנהג במדינה זו כבר מאה שנה בדיוק כקג"ב הרוסי הידוע לשמצה, ונהג למסור אנשי ימין להרג בתקופת הסייזון לידי אוייבינו האנגלים, לא ימחול לעולם לימין שהצליח לעלות לשלטון, ולהורידו משם, הוא לא יבחול ואינו בוחל בשום אמצעי, שפל ככל שיהיה, ופוגע ככל שיהיה במדינתנו.
כנראה שעבור אנשים כמר דיסקין, הסתה נגד מר נתניהו, נגד השרים בנט ואריאל אינה הסתה, אבל הסתה נגד ערבים רוצחים היא הסתה מסוכנת!! ככל הנראה, בעיניו, רבין היה ראש ממשלה ביושר, ומר נתניהו בעוולה! שיעור מיוחד בדמוקרטיה האהובה והאהודה עליו הוא נותן לכל בני עמנו!
ולגבי הרבנים, אני יכול להוסיף עדות אישית מעניינת: לדוגמא איך חברו וה'בוס' שלו לשעבר, מר כרמי גילון, מנה אותי בין המסיתים, כאשר שבעה חודשים לפני רצח רבין שלחתי סטודנטית אל השב"כ כדי להתריע על רצח רבין!! כנראה השנאה כלפי הדתיים מבית מדרשם של הבולשבקים מסנוורת כל עיניים!! (עיון קל בעבודת התואר של כרמי גילון, יכולה להעמיד רבים על אופיו והאידיאולוגיה שהייתה מניעה אותו כבר לפני התמנותו כראש השב"כ).