אקטואליה

עמלק במלא התגלמותו

כ"ד תמוז התשע"ד

 

אתמול בלילה פירסמתי מאמר (הופיע בינתיים באתר 'סרוגים') בו הוכחתי שכל התנהגות החמס מעידה שהוא עמלק בן דורנו, וכך יש לנהוג כלפיו בהתאם.
והנה, בקושי חלף כחצי יום וחיילים מעידים שהם 'נתקלים שוב ושוב בתופעות של ילדים וילדות היוצאים אליהם מתוך המבנים ברחובות סג'עייה כשבידיהם רובים ואקדחים והם מנסים לפגוע ולהרוג חיילים. במקרה נוסף, מספר אחד ההורים על מחבלים המסתערים על חיילי צה"ל כשביד אחת שלהם רובה ובידם האחרת פעוט מיטלטל כמגן אנושי מתוך אמונה וביטחון שחיילי צה"ל ייזהרו מפגיעה בילדים ותחושה שאם אכן יבחרו חיילי צה"ל לפגוע במחבל המסתער עם הילד שבידיו יהפכו תמונותיו של הילד ההרוג לכלי ניגוח הסברתי בעולם נגד צה"ל ומדינת ישראל. "הם ממשיכים באותה שיטה של ילדים כמגן אנושי כמו שהיה בעופרת יצוקה", אומר אחד האבות ל'קול ישראל' וסיפר על שימוש גם בנשים כמגן חי.
זו עוד הוכחה לזהותו האמיתית של החמס ודומיו, וכך אולי יחלו להבין את הדרישה האלהית לא לחמול 'והמתה מאיש ועד אשה מעולל ועד יונק (שמואל א' ט"ו ג')'.
מחובתנו המוסרית לבקש מכל גורמי הצבא שיתנו את ההוראות הנדרשות המבטיחות שמירה על חיילינו, ושלא יהססו לירות על כל מה שזז, עולל או יונק, איש או אשה, כשחייהם בסכנה, וללא כל רחמנות!! ומי שימנע זאת או שיימנע מזאת ישא ח"ו באחריות על שפיכות דם יהודי!!