אקטואליה

ההתנפלות על קציני 8200 היא צביעות ואף רשעות

י"ט אלול התשע"ד

כאזרח מצוי במדינתנו, אינני מכיר קצינים אלה כמובן, ואינני יודע דבר עליהם, פרט לאותו מכתב אומלל שהפיצו בצבור. מבלי לדעת במה הם עוסקים ביחידתם הרגישה, מיותר להדגיש שאין לי כל כוונה להגן על עמדתם הפסולה המקוממת והמרושעת. אין לי גם ספק שאם הם הגיעו לאותה יחידה מפוארת, הם ניחנים בכשרונות מיוחדים במדעי המחשב, ולכן אין להתפלא אם כישורים אלו הצליחו לעורר אצלם שחצנות מגועלה, שלדאבוננו מצויה יותר מדיי אצל אנשים מוכשרים כדוגמתם, הבטוחים שכישורים טכנולוגיים או מדעיים הופכים אותם ל'גאוני עולם' שבסמכותם לשפוט את העולם כולו.
ובכל זאת, ברצוני לא רק ללמד זכות עליהם, אלא עוד להראות כמה צבועים ומרושעים רוב אלה שהתנפלו עליהם. ובכן, מה רוצים מצעירים שזה למעלה מעשרים שנה, ואף מאז 'ששת הימים', שטפו את מוחם בדעות רקובות, לפיהן אנו עשקנו את הערבים, גירשנו אותם מאדמותיהם, הפכנו אותם לפליטים, מתעוללים בהם, וכהנה האשמות רבות מרושעות ובלתי נסבלות, כמעט כולן מבית מדרשו של האחראי הכמעט בלעדי על כל האסונות של הדור האחרון, שמעון פרס, האיש הראשון להפוך בעולם התרבותי את הטרוריסטים של אש"ף לבעלי זכויות לאומיות, ועוד יותר מזה, לבעלי זכויות על ארץ מולדתנו, על ארץ אבותינו הקדושה, בקיצור על שטחי מדינת העם היהודי לדורותיו?! הארס שאיש זה הפיץ בעם, חלחל בכל חלקי העם, והצליח להרעיל לפחות שני דורות. אבל ייעשה לו עוול אם נאמר שהוא היחיד הנושא באחריות על הפשע הערכי והחינוכי הזה שחלחל בכל הצבור, ומשם בכל מערכת החינוך, בכל הצבא, וכמובן הכל בסיוע ובתמיכה האקטיבית ביותר של העיתונות הישראלית.
שהרי, לא פוליטיקאים כמותו בלבד שטפו את מוחם של צעירים אלה וטימאו אותו, אלא מערכת המשפט תחת ניצוחו של אהרן ברק בכל פסיקותיו בתחומים אלה, החל מעיסקת ג'יבריל עובר דרך ההתנתקות ועד האיומים על פעילות הצבא, כעדותם והצהרתם של קצינים בצה"ל ביום רביעי שעבר: 'קצינים בכירים בצה"ל טענו אתמול (רביעי) כי אחת הסיבות לכך שהצבא נמנע מהפצצת יעדים שמהם נורו רקטות ופצמ"רים לעבר ישראל במהלך "צוק איתן", היא הפעלת טרור משפטי מצדה של הפרקליטות הצבאית. הקצינים אמרו כי מדובר היה בלחץ נגד דרגי הפיקוד השונים להימנע מתגובה בשל חשש מפגיעה בפלסטינים בלתי-מעורבים'. ועתה בחוצפה מגועלה עד להקיא, הפרקליטות הצבאית פותחת בחקירה נגד חיילי ישראל שהקריבו את חייהם כדי להגן על עמנו. שומו שמיים על זאת! והיש להזכיר גם את החלקים השלמים שבאקדמיה המזדהים זה עשרות בשנים עם 'סבל' המחבלים ומשפחותיהם, חלקם קראו גם לחרם על האקדמיה שלנו, וחלקם אף לא היססו להזדהות עם החמס עצמו במהלך 'צוק איתן'!
ומי לא מעורה בשטיפת המוח הזו נגד פגיעה ב'חפים מפשע' אם לא ראשי הממשלות, שרי בטחון, רמטכלי"ם ועוד. הצבא כולו רקוב מרעיון עוועים זה, ודואג לשטוף את מוחם של כל המתחיילים. ולא זו בלבד שבמשך עשרות בשנים הוא הקריב טובים שבחייליו על מזבח ההגנה על 'חפים מפשע', בדורשו מהם לסכן את חייהם ממש כדי לא לפגוע בבני משפחות הרוצחים השפלים, אלא שאף במהלך המלחמה עצמה 'צוק איתן' חזרו ודברו ראשיו כל הזמן על הזהירות הדרושה שבה נוקט צה"ל כדי לא לפגוע באותם 'חפים מפשע'. במהלך המלחמה עצמה עבר הרמטכ"ל בין הכוחות הלוחמים ולא היסס להדגיש (לפי מה שנמסר לי) שאמנם אנו מפגיזים, אך יחד עם זאת אנו נשקם את ההריסות, בשם איזה מין עיוות מנטלי ומוסרי שרק השטן יכול להמציא כדוגמתו! ומי נכון לשקם, רוצחים או חפים מפשע?! והרמטכ"ל ושר הבטחון לשעבר, ח"כ מופז, באמצע המלחמה הציע, על מנת להגיע להסכם הפסקת אש להקצות 50 מיליארד $ לתושבי עזה תמורה הסרת האיום! גמילות חסד כלפי חיות רוצחות, בני משפחותיהם ותומכיהם, שהועלו כולם למדרגת 'צדיקים מעזה'! וכל זה מבלי לדבר על הנבזות שבהצעת פיצוי כספי על הסרת איום קיומי, כאילו בטחון מדינת ישראל עומד למכירה! הזמן יכלה והדוגמאות לא תכלנה.
במהלך המלחמה בשעה שעשרות חיילים ואזרחים היו נהרגים או נפצעים כמעט יום יום, מדינת ישראל סירבה בכל תוקף לחדול מהעברת אוכל וציוד לרצועה, תוך ניתוח כירורגי מלאכותי בין האחים הסיאמים, אנשי חמס ותושבי הרצועה, שבחרו בהם כהנהגה. א"כ, הממשלה עצמה קבעה שמדובר בחפים מפשע, אז מה רוצים מצעירים מורעלים, ששכלם עוקם עד לזוועה על ידי כל מנגנוני חברה הסובלת מהלקאה עצמית מאז מלחמת ששת הימים וגם נטמאה בטומאת אוסלו. הם קרבנות של הרעל בו הרעילו צעירי ישראל!

תוספת מהבוקר:
אחד ממפקדי היחידה דיבר הבוקר בכלי התקשורת וטען שמה שהצהירו אותם קצינים אינו נכון, אלא שדוקא מקפידים ביחידה לדאוג ל'חפים מפשע'. הפיקח הזה, לא הבין שבזה הוא רק חיזק עמדתם של אותם קצינים סוררים, באשר הוא מאשר שיש מולנו לא אוייבים, אלא 'חפים מפשע'!! פשוט טעות נוראה בהבנת מקור טעותם של אותם חיילים. אבל טעות כזו אסור שתצא מפי מפקד בכיר של יחידת עילית כזו!! היה עליו להסביר להם מהותו של לאום, מהותה של אומה, צרכיה, היחס הנכון בין עמים, ובמיוחד בשעת מאבק ומלחמה ביניהם וכהנה רבות, שכנראה לא ברורים דיים גם לו. זהו אישוש נוסף לכך, שניתוק נורא קיים בין כשרונות מקצועיים ובין הבנת המציאות גם אצל אנשים טובים.