אקטואליה

מדינה מוזוכיסטית

ג' סיון התשע"ו

הטבח בשרונה איננו באשמת הפלסטינאים אלא באשמת חלקים חולים בתוך מדינתנו

מול הטבח האכזרי שביצעו פורעים ערביים בהמשך לכל הטבחים שהם מבצעים זה כבר מאות בשנים, ממשלת ישראל, השב"כ המשטרה ואינני יודע עוד מה, 'מחפשים פתרונים' לבלימת הטרור.
ובכן, אם הייתה ממשלתנו נכרית, הייתי אומר שהיא אנטישמית, אם הייתה לא יהודית הייתי אומר שהיא גזענית, אבל כיון שהיא ממשלה הבנויה מאחים שלנו, לא נשאר לומר אלא שהיא מזוכיסטית וגלותית כרונית. וכל זה מדוע? משום שכל בר דעת שואל את עצמו מדוע יהודי אינו יכול להיכנס לעיר פלסטינית ולהישאר בחיים, וערבי יכול להיכנס  לעיר יהודית ולהישאר בחיים? רק מדינה חולה ועם חולה מוכנים לאמץ גישה לפיה עליו לסבול בסובלנות כל פגיעה בו, אך בד בבד עם זה עליו למנוע בכל מחיר פגיעה באחרים! אמרתי חולה? חוששני שהתואר אינו מתאים, אלא יש לומר מקרה פסיכיאטרי כרוני!!
ואם תשאלו היכן וממי למדנו שמצווה להיות חולה נפש? ובכן, אלפיים שנות גלות בהם נאלצנו לספוג מהלומות אין קץ ללא כל יכולת להגיב ואף סתם להתגונן, שינו באופן יסודי את הד.נ.א. של רבים בתוכנו עד כדי כך שהם אינם מסוגלים לקלוט שהם מקרים פסיכיאטריים כרונים ממש. דוגמא אחת בולטת במיוחד היום: חולדאי מאשים את הכיבוש! ז"א, לשיטתו לא רק שאם הם רוצחים אותנו אין פשע מהצד השני, אלא שעוד אנו האחראים על הרצח!! האמת שאפשר ללמד עליו זכות. הוא הפגין כ"כ הרבה פעמים חוסר דעת ורמה רוחנית ואינטלקטואלית כה נמוכה, שאפשר להתייחס אליו כאל ילד שלא הצליח להתבגר, ולכן אינו מבין דבר. איזה אימוץ נורא של ההטפה הנוצרית האנטישמית של 'ויה דולורוזה': היהודי נושא באחריות סבלו בגין פשעי התנהגותו! יש בתוכנו שהפנימו יותר מדי טוב את המסר! ובפרט שהשואה היא עוד 'מצדיקה' זה!
עוד חסר דעת אחד שנכנס זה עתה לזירה: ליברמן. כמחווה לרמאדן הוא מקל עליהם בכניסתו לתפקיד. הם 'הודו' לו בצורה המתאימה להם זה כבר יותר מאלפיים שנה! אבל כת"פ של אחד האנשים המסוכנים ביותר למדינתנו, כפי שהזכרנו כבר, הוא עוד חולם באספמיא על שלום במזה"ת ובגלל שמצא כמה מדינות באיזור התאבות לרווח והנאות, והמוכנות ליצור אתנו קשר כדי להשיג את תאוותיהן, הוא כבר חושב שהגענו לעוה"ב. ומי משלם את מחיר ההזיות? כרגיל פשוטי העם בישראל.
ועוד מחזה נוראי התגלה אתמול בת"א: שוטרים היססו איך לנהוג כלפי המחבל הפצוע. האם קשה לנחש מהיכן בא היסוס זה? ודאי שלא. האובססיה החולנית של בוגי יעלון כלפי החייל הפוגע באוייב, מאיימת אפילו על פעולתם של שוטרי בני ישראל! 
מה הפתרון? לצאת למבצע בעזה או ביו"ש?! אין לזה כל הגיון. צה"ל יקריב עוד חיילים רבים על מזבח פסידו המוסריות שלו, כפי שעשו בעזה עפ"י הצהרתו של הרמטכ"ל לשעבר גנץ .
ובכן חבל על הזמן. הקבינט הבטחוני לא יביא שום מזור רציני לעמנו כל עוד לא ירד לעמנו האסימון, שאם יהודי מסתכן בעיר פלסטינאית, פלסטינאי חייב להסתכן בעיר יהודית. אסור שיהיה בטחון לאוייבינו אם אין לנו בטחון. אסור שיוכלו לשבת בשקט אם אין אנו יכולים לשבת בשקט.
כמובן בשביל זה יהיה אסור להעסיק אף אחד מהם עד שיתנהגו כהוגן. אבל בשביל זה חייבת הצבוריות הישראלית לוותר על כסף הבא מהעסקתם. וזה לא פשוט למדינה שעבורה הכסף הוא הערך העליון ליותר מדיי אנשים בתוכה!
הפתרון האמיתי לא יבא כל עוד לא יחול אצלנו שינוי תודעה יסודי ועמוק ביותר שיפקח עיני עיוורים ויביא אותם לידי הכרה שבמזה"ת רק הכח קובע, והפלסטינאים יצטרכו לבחור בין התנהגות ראויה ובין עוצר עריהם עד עזיבתם את ארצנו.
עד שנראה אור כזה, על כל בר דעת להחרים כל העסקת פלסטינאי, לאסור עליו להתקרב אלינו ולא לקנות מהם ולו אגורה אחת, עד שימותו ברעב או שיעופו מהאופק שלנו.