אקטואליה

י"א ניסן התשע"ד

הגלותיות והפחדנות הישראלית

אתמול כתבתי מכתב לראש הממשלה עם העתק לשר הבטחון, בו גינוי חריף למה שהתרחש ביצהר.
היום אנו שומעים שצה"ל 'השתלט על הישיבה ביצהר', מעוז ה'טרור היהודי'. השמעתם?! מתברר שיש ישיבה בארצנו שהיא בבחינת יעד צבאי! זו הפיכת אזרחים (אפילו הפושעים ביותר) לאוייבי המדינה. מעשיהם הם חמורים ביותר, אין ספק. אך לכנות את זה טרור, הוא ביטוי לפחדונות ישראלית ולמנטליות גלותית. אין אפילו יעד של מחבלים אחד בכל האיזור שכלפיו צה"ל מסוגל להגיב בנחרצות כזו ובמהירות כזו! אפילו נגד העולם התחתון אין גוף במדינתנו המסוגל לפעול בנחרצות כזו ובזריזות כזו! והריסת בית איננה טרור של ממשלה כלפי אזרחיה?! מה מנע מהמשטרה לעצור את כולם מבלי לערב גוף צבאי לאומי כצה"ל?! הפעלת צבא העם כלפי אזרחים, היא פעולה המתאימה למשטרים אפלים ביותר.
מדינה המפגינה כח ונחרצות נגד אזרחים שבתוכה, כאשר היא שוקלת במקביל לשחרר רוצחים בזויים ששפכו דם ללא גבול וללא רחמים, היא מדינה פחדנית וגלותית.
ובאשר ללשונות כגון 'פוגרום' וכדו' בה משתמשת העיתונות מתוך שנאתה לכל מה שריח לאומיות, קודש או ישרות נודף ממנו, היא רשעות שאין כדוגמתה. לא הייתה שם כל פגיעה בנפש. אז איך מעיזים להשתמש בביטויים המשווים אזרחים הנאבקים למען יישוב ארצנו עם גדולי שונאי ישראל ששפכו דמנו?!. להשתמש בלשון 'נאצי' היא פשע, אבל בלשון 'פוגרום' לא?! זהו עוד תכסיס שפל ובזוי על מנת להכפיש את כל ההתיישבות, ולהתיר את הרסן להפעיל נגד בעלי נטיות לאומיות ודתיות את כל האמצעיים לדכא אותם, בדיוק כמו בכל המשטרים האפלים ביותר. ,