אקטואליה

י"ג ניסן התשע"ד

ההנפלות על 'יצהר' כהכנה לפינוי יישובים ח"ו

לאור הראיון שהעניקה השרה לבני, מתברר שב'יצהר' התרחש משהו אחר לחלוטין ממה שחשבנו. אכן הייתה פעולה מחאה של תשובים עשוקים נגד ציוד צבאי, פעולה שלא הייתה צריכה להתקיים. אך התגובה החריפה שביותר של הממשלה ושל צה"ל, ללא כל פרופורציה לנעשה בשטח, ובשיתוף פעולה מקיאבלי בין דמויות פוליטיות המעוניינות בהסכם עם הקרויים 'פלסטינים' בכל מחיר, אפילו במחיר של וויתור על כל האידיאולוגיה הציונית, וכל שכן היהודית של שיבת ציון, במחיר שיבת לקווי 67, היא הצגה תיאטרלית בה הוצגו כמה תושבים מיצהר, תושבים שהיו קרבנות ברבריות ההרס של בתיהם ללא חוק ומשפט, כ'פוגרומיסטים' (ככל הנראה היו שם כמה עשרות הרוגים מתוך חיילי צה"ל ואולי כמה קרבנות התעולות שאין אנו יודעים על קיומם) וכל זה אך ורק באה להכפיש שמם של המתנחלים, ולהיכנע לטרוריסטים בזויים, שופכי דם ללא גבול, מפוצצי אוטובוסים, רומסי נשים וילדים, ולהעניק להם מדינה, כדי שיוכלו בעתיד לתקוף אותנו יותר בקלות.
ומי מוצאת ציפי לבני להאשים? כרגיל,תוך חזרה להסתה שליוותה תהליך אוסלו, לא אחר מהשר בנט ויחד אתו את 'הרבנים הקיצוניים'. והיא דאגה גם לכרוך ביחד את כל זה עם קיצור שירות בצה"ל, עם מלחמה נגד היהדות האורטודוקסית, בקיצור, מלחמה כוללת נגד כל הנאמנים לא"י ולתורת ישראל. ומתברר שכמו בזמן אוסלו, ורצח ראש הממשלה, הרבנים שוב אשמים! דרך אגב, היא לא היססה להודות שמלכתחילה ראש הממשלה לא רצה את בנט בממשלתו, ושרק האיחוד עם 'יש עתיד' כפה עליו ההר כגיגית (דבר שהצהרתי עליו מחרת הבחירות ממש). זאת אומרת שמלכתחילה תכנן ראש הממשלה לוותר על א"י, כאשר לבורחיו כמובן הדברים הוצגו אחרת לגמרי, וחש שבנט ימנע זאת ממנו. איזה יושר פוליטי ומוסרי חוגג במחוזותינו!!
אם אין זו אנטישמיות מובהקת, כי אז אינני יודעת מהי אנטישמיות. אזרחים הנאמים לארצם ותרבותם, מוצאים את עצמם מסווגים כאוייבי המדינה, ושר בממשלת ישראל בוגר סיירת מטכ"ל הושב על ספסל הנשאמים בעויינות למדינתם, במיטב התכסיסים הבולשביקים החוגגים בארצנו כבר יותר ממאה שנה.
אין לנו להסיק אלא מסקנה אחת: שההתנפלות על יצהר מתוזמנת היטב, ואיננה אלא יריית פתיחה לקראת הרס יישובים, והיא מסר של איום לקראת פינוי כל יהודה ושומרון. יתכן שפשע היסטורי כזה יתרחש ח"ו, אך שלא ינסו לסנוור אותנו ולהשיג יעדם זה תוך הסתת כל עם ישראל נגד רבניו ונגד האזרחים הנאמנים לעקרונות עמנו לדורותיו.